Nya bilarBegagnade bilarElbilar / ElhybriderErbjudandenTjänstebilPrivatleasingVerkstadReservdelar & TillbehörAnläggningar / Kontaktuppgifter
      Göm karta
      Audi Center Kista
      Adress
      Raseborgsgatan 2, Kista
      Audi Södertälje
      Adress
      Forskargatan 13, Södertälje
      Audi Center Smista
      Adress
      Smista Allé 46, Segeltorp
      Audi Hammarby Sjöstad
      Adress
      Hammarby Fabriksväg 45, Stockholm
      Audi Östermalm
      Adress
      Södra Fiskartorpsvägen 22, Stockholm
      Audi Danderyd
      Adress
      Ryttarvägen 2, Danderyd
      Skadecenter Slagsta
      Adress
      Sjöbodavägen 2, Norsborg
      Försäljning personbilar
      Kundmottagning verkstad
      Reservdelsbutik
      Reservdelar på telefon
      Akut hjälp på verkstad
      Visa alla

      Audi Center Kista - Försäljning personbilar

      Kontaktuppgifter och öppettider
      Adress
      Raseborgsgatan 2, Kista
      Telefon
      08-503 33 600
      Öppettider
      Mån-fre
      09:00-18:00
      Lör-sön
      11:00-16:00
      Personal
      Anders Eriksson
      Försäljare
      08-503 336 21
      anders.eriksson@audistockholm.se
      Niklas Persson
      Säljledare, Nya bilar
      08-503 337 04
      niklas.persson@audistockholm.se
      Aryamen Fatollahzadeh
      Försäljare
      08-503 336 78
      aryamen.fatollahzadeh@audistockholm.se
      Emil Burman
      Försäljare
      08-503 336 32
      emil.burman@audistockholm.se
      Avalon Aghili
      Försäljare
      08-503 336 47
      avalon.aghili@audistockholm.se
      Petter Björkenström
      Försäljare, föräldraledig
      08-503 336 37
      petter.bjorkenstrom@audistockholm.se
      Sipan Capar
      Försäljare
      08-503 333 27
      sipan.capar@audistockholm.se